10 iemesli, kāpēc jānomā pie mums!

Admin/ marts 29, 2018/ Supojam/ 0 comments

Hey, draugi,

Ja vēl domā kur nomāt, tad lūk iemesli, kāpēc pie mums!

  1. Mums ir labas cenas. Tiešām. Esam vieni no lētākajiem SUP nomas jomā, bet esam labākie SUP dēļu izvēlē. Mēs priorotāri dodam iznomāt ekspedīciju-ātruma dēļus. Skatamies, kas un kuram ir atbilstošāks. Svara un garuma proporcija ir ļoti svarīga, kā arī velmes. Kāds grib ātrumu, cits stabilitāti un mierīgu zvilnēšanu uz dēļa. Tas viss pie mums. Ir arī dēļi, kas piemēroti bērniem.
  2. Mēs ļaujam atgriezt dēļus līdz 23:00 . Forši ne? Pēc darba ir iespēja vēl nopietni pasupot bez steigas. Mēs dodam līdzi arī ūdensizturīgās gaismas, lai redzētu kur un kā braukt. Tu uzzināsi, ka supošana vēlu vakarā ir pilnīgi pretēji rīta un kardināli atšķirīga dienas laikam. Tie ir dažādi piedzīvojumi.
  3. Mēs piedāvājam Tev dažādus komplektus. Tu vari nomāt ne tikai dēli, bet arī pieejamos hidrotērpus, spēles, teltis, guļammaisus, kā arī citus ūdens dēļus, piemēram, skimborda vai bodiborda dēļus dažādos izmēros. Vasaras hīts- ūdens paklājs.
  4. Tev būs pilns SUP aprīkojums bez knapstīšanās apkārt, kas iekļauj sevī arī mitrumizturīgo somu un telefona maciņu.Papildus Tev ir iespēja iznomāt sertificētu glābšanas vesti, ja nav labas peldētprasmes vai esi apņēmības pilns pārbaudīt vietas, kur tas ir riskanti. Esam vienīgie, kas piedāvā iznomāt sertificētas glābšanas vestes arī suņiem.
  5.  Mēs piedāvājam Tev iemūžināt mirkļus uz dēļa ar mūsu SUP ūdens kameru. Atmiņas ir skaista lieta. Priekpilni smaidi vēl jo vairāk.
  6. Tu neticēsi, bet ja brauc ar ģimeni vai esat draugu pulciņš, tad zini, esam tie kas dod nomā automātisko pumpi SUP dēļiem. Iznomājot noteiktu skaitu SUP dēļu tā nāk komplektā, bet ir iespēja Tev arī to iznomāt atsevišķi. Maģija? Nē, tie esam mēs. Mēs gribam, lai Tu dari galveno lietu- SUPo pa sev vēlamo maršrutu un vietu nevis nopūlies pumpējot dēli.
  7. Mēs ļaujam klientiem uzzināt par mūsu precēm mūsu mājas lapā www.supgarage.eu Tu zināsi, ka preces ko nomājam ir kvalitatīvas un jau savlaicīgi rezervēt vēlamās lietas pie mums. Mēs sniedzam iespēju izvēlēties konkrētu zīmolu, jau savlaicīgi zināt cenu, krāsu un marku.
  8. Mēs veicam piegādi un uzstādīšanu dažāda veida ballītēm visā Latvijā. 
  9. Mēs akceptējam norēķinus ar karti un savus dēļus, inventāru kopjam. Mēs par kvalitatīvu servisu.
  10. Mēs atrodamies Siguldā, pilsētā kas aizrauj!

Atceries, ka vislabāk uzzināt par konkrētu lietu pieejamību ir uzzvanot mums vai rakstot! Ja rezervē, tad tas tiek arī izdarīts! 🙂

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*