Risini attiecības uz SUP dēļiem

Admin/ marts 20, 2018/ Dzīvojam/ 0 comments

Supošana vieno. Protams pie nosacījuma, ja Tu neierodies ar mērķi jau šaudīties apkārt un padarīt visus trakus pirms uzkāp uz SUP dēļa. Ja tas tā ir, tad skaistai, atbrīvojošai un cerību rosošai nodarbei nav jēgas. Neviens no mašīnas neizkāps!

Pirms karo ar kādu, dod pats sev laiku uz SUP dēļa ezera, upes vai jūras krastā. Pacieties. Pavēro.

Kapēc?

  1. SUP dēlis atbrīvo emocijas. Tu pielieto spēku, lai dusmas, naids vai aizvainojums izrautos no iekšejās pasaules. Just emocijas ir normāli, tas padara mūs par tiem, kas mēs esam.
  2. SUP dēlis ļauj trenēt elpošānas vingrinājumus, respektīvi, smadzenēs pieplūdīs skābeklis. Spēsi nebūt tik emocionāls/emocionāla. Lietas redzēsi savādāk. Mierīgi runāsi par tēmu, nevis par to runās emocijas un aizvainojums. Redzēsi risinājumu. Ja emocijas bangos, tad ezera vidus ir piemērota vieta, lai izkliegtos. Svaigā dabā un sev vēlamā vietā!
  3. Ūdens atbrīvo. To jau zini, bet tas noņem negatīvās sajūtas, skaņa nomierina. Dziedē.

Laba un aktīva nodarbe vieno, tā liek smaidīt un rada kopības sajūtu. Ar supošanu var risināt attiecību problēmas, sadzīviskas problēmas, dalīties nākotnes cerībās un ilūzijās. Ar ienaidnieku vienoties supojot būs grūti, bet arī tas ir iespējams. Visu slikto noliekot malā.

No mums labi dēļi un aprīkojums, no Jums smaids un vēlme.

 

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*