10 iemesli, kāpēc supošana iespējams ir sliktākā nodarbe ko darīt !

Admin/ marts 15, 2018/ Supojam/ 0 comments

  1. Ar supošanu Tu vienmēr būsi formā!

Tā ir nodarbe, kas liek strādāt visām muskuļu grupām. Tā sadedzina vairāk kaloriju nekā vairums citu sporta veidu vienā stundā. SUP dēļošana nodrošina spēka, balansa, centrēšanas un izturības kombinācijas.

  1. Tev būs skaists iedegums…

Ņemot vērā, ka pavadīsi vasarā daudz laika uz ūdens, saules stari Tevi apmirdzēs uz dēļa. Skaists iedegums. Kapēc nē? Neaizmirsti tikai uzfilmēt savu piedzīvojumu, pat tad ja izmanto to kā zvilnēšanas dēli 🙂

  1. Tev ir iespēja ķert viļņus!

Esi vai neesi sērfotājs? Uz SUP tam nav nozīmes! Viļņus gribas ķert ne tikai ar skatieniem, tas ir mazs adrenalins. Nevelti jūrai skatienu uz viļņiem no krasta, mazi drošības pasākumi un sērfo uz SUP šodien.

  1. Tev ir iespēja iepazīsties ar jauniem cilvēkiem!

Tu droši vien zini, ka supošana ir visstraujāk augošais sporta veids pasaulē? ( Ja vēl nezini, tad re, esi jau uzzinājis).Esi gatavs, ka Tevi uzrunās cilvēki un veltīs skatus. Nu, kur Tavs smaids? 😉 Starp citu cilvēki, kas uzrunā ir laipni, jo ir laimīgāki!

  1. Uzliksi tehnoloģijas uz pauzes…

Ņemot vērā, ka mēs ļoti daudz atrodamies telpās un maz laika pavadām svaigā gaisā. Izrausies ārpusē, izbaudīsi brīvību uz dēļa. Tavs maršruts- bērnības ezers vai kāda īpaša vieta. Saulaina vai apmākusies diena, tam nav nozīmes, SUP dos iemeslu brīvībai no tehnoloģijām.

  1. Iegūsi iekšejo mieru!

Tas jau skan diez gan tā.. Kā? SUP dēļošanai ir viens burvīgs efekts, tā notiek uz ūdens, kas jau nomierina cilvēku un ļauj savienoties ar dabu un ieelpot daudz svaiga gaisa. Nedaudz parakāšanās savas tumšās puses kambaros pozitīvā vidē, dod cerību. Atbrīvo prātu un ļauj saskatīt skatu uz nākotni, kas ir tavās rokās vai pieņemt lēmumu.

!Šobrīd ir tik populāra joga uz SUP dēļa. To vari darīt arī viens. Joga saullēktā padarīs tavu dienu neaizmirstamu.

  1. Jebkurš var to darīt!

Tam nav vecuma ierobežojuma, nav veselības stāvokļa ierobežojumu. Tas ir viegls sporta veids, kur pieredze nāk pēc uzticēšanās sev un savām spējām. Supot var tik dažādos veidos!

  1. Daudz iemeslu, lai uzsāktu savu piedzīvojumu!

Uzsākot jaunu nodarbi, Tu pamani, k air daudz iespēju. Paņem vai izīrē SUP deli un aiziet. Tu atklāsi, ka dzīvo skaistā pasaulē. Tev ir iespēja ceļot ar savu deli un organizet savu piedzīvojumu.

  1. Tie ir superdārgi.

Labs SUP dēlis maksā ap 700- 1000 Eur. Tā tas ir. Viss atkarīgs no SUP dēļa veida un garuma, konstrukcijas. Lai saprastu iegādes nepieciešamu un kādas kompānijas dēli izvēlēties, vispirms izīrē! Tas Tev dos pārliecību par savas izvēles pareizību! Īre ir labs veids kā ieekonomēt!

  1. Tie sagadā jautrību!

SUP dēlis sagadā piedzīvojumu un Tu vari to darīt kopā ar draugiem. Būt super atvērts savai ģimenei, veltīt laiku sev un citiem! Tu neticēsi, bet tā dēļ ir vērts dzīvot!

 

Mēs supojam, jo tā dēļ ir vērts dzīvot . Tās ir patiesas emocijas, patiesi mirkļi!

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*