Lauz ledu uz SUP dēļa

Admin/ februāris 28, 2018/ Dzīvojam/ 0 comments

Ja esi kādu aizvainojis vai nopietni sastrīdējies un atrodies konfliktā, tad neatradīsies labāks veids kā “salauzt ledu vai tās virskārtu” kā supošana.

Iešana kaut kur paēst vai paklusēt uz soliņa, mēs sakām- nav pietiekami ātrs un efektīvs risinājums. Par daudz cilvēku. Klusēšana mašīnā, sāpīga un bez risinājuma. Kino? Tiešām??

Neitrāla teritorija. Ūdens. Lokācijas vieta (katrs zina labāk).  Kopīga nodarbe, ko var atkārtot atkal un atkal. Iespējas aizbēgt- nav. Nav telefonu, nav datoru. Ir tikai tas cik tāl saruna var vest. Nebūs mulsinoša klusuma. Klusums dabā nemulsina.

Supošana vieno vecākus ar bērniem, ja ir nonākuši attiecībās tiktāl, ka tālāk vairs nav kur iet, bet ir velme saglābt attiecības. Velme parunāt mierīgos apstākļos, kas nav mājas. Tas ir veids kā uzsākt attiecības, paņemt bērnu aiz rokas un būt tur. Viņam. Vienam.

Pārus, kad ir iestājusies krīze un ir jautājums- vai Tu vēl joprojām esi tas, kas ir mans kalns aiz manas muguras? Vai šis ir tas atskaites punkts. Ko no manis sagaidi un vai redzi nākotni? Vērot kopīgu saulrietu un nedaudz nosalt, nedaudz romantikas pāri visiem konfliktiem.

 

Supošana- skaistākais veids kā apstādināt laiku un būt šodien, te. Caur aukstumu un gadiem.

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*